Kalendarz zajęć (Quanfit Gubin)

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 18 do 24-02-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
30 min

Tabata

Sala A

 
30 min

Tabata

Szymon

Sala A

30 min

Tabata

Sala A

30 min

Tabata

Szymon

Sala A

   
10:00
60 min

Body Workout **

Sala A

40 min

Mocny Brzuch ( Bauch ) **

Sala A

60 min

Brazylijskie Pośladki ( Brasilianischen Po ) **

Szymon

Sala A

 
40 min

Mocny Brzuch ( Bauch ) **

Szymon

Sala A

60 min

Cross Training

Szymon

strefa CrossFit

 
       
60 min

Joga *

Sylwia

Sala A

11:00      
60 min

Zdrowy Kręgosłup *

Sala A

 
60 min

Pilates *

Sylwia

Sala A

 
14:00  
60 min

Zdrowy Kręgosłup- Fizjo ( Wirbel Gimnastic )

Kamila

Sala A

     
120 min

Nordic Walking

Halina

sala główna

 
16:00
60 min

Zdrowy Kręgosłup/ABS

Anna Kapeluszna

Sala A

60 min

Gimnastyka dla dzieci ( Gymnastik fur Kinder )

Halina

Sala A

60 min

DEFENCE LAB KIDS

Radek

Sala A

60 min

Body Workout **

Halina

Sala A

60 min

Gry i zabawy

Sala A

60 min

Trening instruktażowy

Piotrek

 
17:00
60 min

Power Dumbell ***

Szymon

Sala A

60 min

Pilates *

Anna Kapeluszna

Sala A

60 min

Trening cardio **

Sala A

60 min

Pilates *

Halina

Sala A

60 min

Fit for body

Marion

Sala A

   
18:00
50 min

Cycling *

Rafał Nita

Sala B

60 min

Zumba **

Anna Kapeluszna

Sala A

60 min

Zdrowy Kręgosłup *

Anna Kapeluszna

Sala A

60 min

Aeoroboxing

Marion

Sala A

60 min

Pilates

Sylwia

Sala A

   
60 min

Zumba

Anna Kapeluszna

Sala A

       
19:00
60 min

Boks ***

Wojtek

Sala A

60 min

Brazylijskie Pośladki ( Brasilianischen Po ) **

Szymon

Sala A

60 min

Zumba

Anna Kapeluszna

Sala A

60 min

Brazylijskie Pośladki ( Brasilianischen Po ) **

Szymon

Sala A

60 min

Joga *

Sylwia

Sala A

   
 
60 min

Indoor Cycling - interval

Natalia

Sala B

 
60 min

Indoor Cycling basic

Natalia

Sala B

60 min

Kettlebells ***

Radek

strefa CrossFit

20:00
60 min

Brzuch Nogi Pośladki ( Bauch-Beine-Po ) **

Halina

Sala A

60 min

Turbospalanie ( Turbo-Training )

Szymon

Sala A

60 min

Kettlebells ***

Radek

Sala A

60 min

Boks ***

Wojtek

Sala A

60 min

Stretching/Rollmasage *

Sala A

   
60 min

Cross Training

Szymon

strefa CrossFit

   
60 min

Cross Training

Szymon

strefa CrossFit

 
21:00    
60 min

Stretching/Rollmasage *

Sala A

       
← →